KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14477330
nr 1447 7330
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1949. Bildmått: 29x22, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:41:39
7/2 18:22:16
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg